خرید برنج عمده

آیا خرید برنج عمده بهتر است؟

خرید برنج عمده ، آری یا نه؟؟؟

بسیاری از خانواده های ایرانی برای خرید برنج مصرفی خود، بسته بندی های زیر ۱۰ کیلو را میپسندند.زیرا برای خرید جزئی در ابتدا هزینه ی کمی میپردازند. اما از این موضوع غافل هستند که بسته بندی هرچه کوچکتر باشد، هزینه ای که خریدار بابت آن میدهد بیشتر است.

خرید برنج عمده
خرید برنج عمده

به این معنا که مثلا، اگر قیمت هر کیلو برنج طارم هاشمی در کیسه های ۱۵ کیلویی ۱۳۵۰۰ الی ۱۴۰۰۰ تومان باشد، بسته بندی هرچه کوچکتر شود، قیمت هر کیلو افزایش می یابد.

مثلا قیمت همین برنج طارم هاشمی در کیسه های ۱ کیلویی به۱۶۰۰۰ تومان ممکن است برسد.چه بسا هم بیشتر.

شاید خریدار تصور کند که با خرید ۱۵ کیلو برنج پول بیشتری داده است. اما در حقیقت با خرید بسته های کوچک برنج هزینه ای که برای خرید برنج باید صرف میشد را برای خرید کیسه های بی مصرف خرج کرده است.

کدام بهتر است؟ خرید برنج عمده یا خرید برنج خرده؟؟؟

خرید برنج عمده
برنج اعلا

اگر در هنگام خرید برنج، از خرید کیسه های زیر ۱۰ کیلو پرهیز کنید، میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و کمتر متحمل هزینه شوید.

خرید برنج عمده به چه میزان است؟

خرید برنج عمده
برنج خوش پخت

بسیاری از خانواده هایی ه جزو دوستان و مشتریان شرکت پارسا تجارت زاهد هستند، بجای خرید کیسه های کوچک ۱۰-۱۵ کیلویی و تکرار خرید در طی سال،برنج مصرفی سالیانه خود را در ابتدای فصل برداشت برنج از شرکت پارسا تجارت زاهد خریداری میکنند.

آن ها علاوه برصرفه جویی در هزینه های خود ،دغدغه ی خرید برنج را در طی سال نخواهند داشت. همچنین با خرید برنج عمده تخفیف قابل توجهی شامل حالشان میگردد.

میتوان تمامی خانواده با هم برنج مصرفی سالیانه خود را عمده خرید کنند؟

خرید برنج عمده

بله شما میتوانید با سایر اقوام خود صحبت کنید. و میزان سفارش سالیانه و یا سفارش خرده آن ها را یادداشت کرده و تمام سفارشات را یکجا ثبت نمایید.

مثلا اگر ۵ خانوار هرکدام سالیانه ۸۰ الی ۱۰۰ کیلو برنج مصرف داشته باشند. در مجموع ۴۰۰ الی ۵۰۰ کیلو برنج سفارش داده میشود. که علاوه بر صرفه جویی فوق العاده در هزینه ها، تخفیف فوق العاده خوبی برای شما در نظر گرفته خواهد شد.چگونه وارد دایره ی دوستان پارسا تجارت زاهد بشویم؟

چگونه وارد دایره دوستان پارسا تجارت زاهد بشویم

paras tejarat zahed
پارسا تجارت زاهد

شما میتوانید برای سفارش محصولات شرکت پارسا تجارت زاهد(سهامی خاص) از طریق  قسمت تماس با ما این محصول را سفارش دهید. در صورتی که دسترسی به سایت ندارید میتوانید با شماره های تماس ما با ما ارتباط برقرار کنید تا سفارش شما ثبت و پیگیری شود.

خرید اینترنتی برنج عمده ایرانی

خرید اینترنتی برنج عمده

شما میتوانید برای سفارش محصولات شرکت پارسا تجارت زاهد(سهامی خاص) از طریق  قسمت تماس با ما در ارتباط باشید. همچنین از طریق ارسال پیامک به سامانه: ۵۰۰۰۵۹۳۶۲۳۲ نوع و میزان سفارش خود را ارسال بفرمایید تا در اسرع با شما تماس حاصل شود. این محصول را سفاش دهید تا در اسرع وقت جهت تکمیل فرایند خرید با شما تماس گرفته شود.

استعلام قیمت خرید برنج عمده ی ایرانی

خرید برنج عمده در تهران و ارسال به شهرستان ها با ارائه فاکتور رسمی امکان پذیر است
استعلام قیمت خرید برنج عمده

جهت خرید  برنج عمده ایرانی و یا استعلام قیمت برنج ایرانی با شماره ما در تماس باشید +۹۸۲۱۶۵۵۰۲۸۶۲ +۹۸۹۱۲۳۷۲۴۷۴۳ +۹۸۹۲۱۷۶۳۴۶۱۸

راه ارتباطی ما – Call to us

خرید برنج عمده در تهران
ارسال به تمام نقاط ایران
صادرات به کشور های عراق – افغانستان – امارات -عمان – ارمنستان – ترکیه – پاکستان
.
بیع الارز الایرانی بشکل عام و الجزئیه
إرسال إلى جمیع أنحاء إیران
التصدیر إلى العراق – أفغانستان – الإمارات – أرمینیا – عمان – ترکیا – باکستان
.
Sale of Iranian rice in general and partial
Send to all parts of Iran
Export to Iraq – Afghanistan – Emirates – Armenia – Armenia – Turkey – Pakistan
.
Phone number :
+982165502862
+989123724743
+989217634618
Whatsapp
+989217634618

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *