خرید برنج هندی

خرید برنج هندی به چه قیمتی

خرید برنج هندی : میدانیم که برنج های هندی در بازار به وفور یافت میشوند. شما میتوانید هرکدام از انواع آن هارا با قیمتی بین کیلویی۸۰۰۰ الی ۹۰۰۰ تومان خریداری کنید. اما سوال اصلی اینجاست که مصرف برنج هندی و خارجی به چه قیمتی ؟ برای خرید برنج هندی ، این ها مسائلی هستند که باید بیشتر بررسی شود

خرید برنج هندی
برنج

مضرات برنج خارجی

خرید برنج هندی
برنج خارجی

برای آگاهی و اطلاع شما به چند مورد از مضررات خرید برنج هندی و برنج های خارجی اشاره میکنیم:

رئیس موسسه تحقیقات برنج:

رئیس موسسه تحقیقات برنج اعلام کرد: طبق بررسی های انجام شده توسط موسسه تحقیقات برنج که با کمک یک محقق ایرانی عضو موسسه بین المللی تحقیقات برنج انجام شده است متاسفانه برنج های هندی وارداتی با توجه به ویژگی های غیر معمول و غیر طبیعی که دارند مشکوک به دستکاری ژنتیکی هستند و مصرف آن ها می تواند منجر به بروز مشکلات گوارشی و سایر مشکلات برای سلامت انسان شود.در همین رابطه سخنگوی موسسه تحقیقات برنج ایران نیز در گفت وگو با خراسان اظهار داشت: آن چه به طور غیررسمی در این خصوص مطرح شده است، آلوده بودن این برنج ها به ماده شیمیایی «فنول» است که به شدت سرطان زاست. ضمن آن که موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی نیز به عنوان اصلی ترین و مهم ترین مرجعی که در این زمینه می تواند اظهارنظر کند نسبت به آلودگی شیمیایی این برنج ها هشدار داده است.رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس افزود: من از این مسئله متعجب هستم که علی‌رغم اینکه در سال‌های ۸۶ و ۸۷ مسئله برنج آلوده را بررسی کردیم و برنج ۱۱۲۱ هندی آلوده به فلزات سنگین تشخیص داده شد چرا همچنان این برنج‌ها وارد می‌شود.رجایی افزود: برنج ۱۱۲۱ هندی برنج ساختگی است و مشکلات خود را دارد و این برنج‌ها باید براساس تاریخ مصرفی که برای آن تعیین می‌شود مصرف شود در حالی که اسنادی موجود است که تاریخ مصرف این برنج‌ها یکی دو بار تمدید شده است. 
خبرگزاری تسنیم: چنانچه مقداری برنج هندی یا پاکستانی در معرض حیوانات موذی قرار گیرد و حتی در انبارهای نامناسب و به مدت زمان طولانی نگهداری شود، آسیب نمی‌بیند چراکه به‌دلیل داشتن آرسنیک در برابر جانوران موذی و هرگونه فسادی مقاومند.

ارزانی را با سلامتی خود عوض نکنید

خرید برنج هندی

عده ای بهانه میاورند برای خرید برنج هندی ارزان است پس به صرفه است که برنج هندی خرید کنیم.این در حالیست که برنج شیرودی، فجر، عنبربو، ندا و بسیاری دیگر از برنج های ایرانی وجود دارند که ارزان قیمت هستند و حداکثر ۱۰۰۰ تومان با برنج های هندی تفاوت دارند.حال خود قضاوت کنید، آیا ۱۰۰۰ تومان در هر کیلو ارزش این را دارد که بیماری های لاعلاج برای خود و خانواده خود به ارمغان بیاوریم؟؟؟ادامه دارد…

چطور میتوانم سفارش دهم

خرید برنج هندی
پارسا تجارت زاهد

شما میتوانید برای سفارش محصولات شرکت پارسا تجارت زاهد(سهامی خاص) از طریق  قسمت تماس با ما در ارتباط باشید. همچنین از طریق ارسال پیامک به سامانه: ۵۰۰۰۵۹۳۶۲۳۲ نوع و میزان سفارش خود را ارسال بفرمایید تا در اسرع با شما تماس حاصل شود. این محصول را سفاش دهید تا در اسرع وقت جهت تکمیل فرایند خرید با شما تماس گرفته شود.

راه ارتباطی ما – Call to us

خرید برنج هندی
تماس با ما

خرید برنج هندی ممنوع ، جهت خرید برنج ایرانی به صورت کلی و جزیی
ارسال به تمام نقاط ایران
صادرات به کشور های عراق – افغانستان – امارات -عمان – ارمنستان – ترکیه – پاکستان
.
بیع الارز الایرانی بشکل عام و الجزئیه
إرسال إلى جمیع أنحاء إیران
التصدیر إلى العراق – أفغانستان – الإمارات – أرمینیا – عمان – ترکیا – باکستان
.
Sale of Iranian rice in general and partial
Send to all parts of Iran
Export to Iraq – Afghanistan – Emirates – Armenia – Armenia – Turkey – Pakistan
.
Phone number :
+982165502862
+989123724743
+989217634618
Whatsapp
+989217634618

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *